kontakt@przychodnia-nasza.pl +48 515 587 488 pn-pt: 10.00-20.00 sob: 10.00-14.00
lek. wet.

Agnieszka Klepacka-Durłak

Studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej w SGGW w Warszawie ukończyłam w 2010 roku. Już w czasie studiów spędzałam każdą wolna chwilę podglądając pracę najlepszych specjalistów.  Długo pracowałam zdobywając doświadczenie w warszawskich i krakowskich przychodniach i klinikach, a wszystko po to, aby dziś móc dzielić sięz Państwem moją wiedzą i pasją jaką jest leczenie naszych małych podopiecznych.

Od dawna była mi bliska dermatologia i praca z mikroskopem, rozwijam te zainteresowania uczestnicząc w wielu szkoleniach i sympozjach. Praca lekarza weterynarii wymaga stałego kształcenia i szkolenia umiejętności, dlatego ukończyłam Podyplomowe Studia Specjalizacyjne uzyskując w 2017 roku tytuł specjalisty chorób psów i kotów.

Pochodzę ze stolicy zielonego Podlasia­ – Białegostoku. Studia, ciekawość i praca zawiodły mnie przez Warszawę do Krakowa. Nie będę w tym miejscu rozważać, które miasto jest „prawdziwą” stolicą, ale Kraków zachwyca mnie bez reszty wakacyjną atmosferą, kiedy latem spaceruję bulwarami nad Wisłą, a zimą bez trudu mogę schronić się przed chłodem w jednej z setek przytulnych knajpek.

W wolnym czasie czytanie książek umila mi mruczenie białego kota Tetrisa a w spacerach towarzyszy mi pies Bruno.