Przychodnia Nasza – Pracownicy

O Przychodni

• Behawioryści • Specjaliści • Weterynarze •

Przychodnia weterynaryjna na ul. Murarskiej powstała w 2018. Wyjątkowe miejsce stworzone zostało z myślą o doskonałej opiece internistycznej w połączeniu z dbałością o dobrostan i dobre samopoczucie pacjentów podczas wizyt.

Lekarze pracujący w przychodni posiadają tytuł specjalisty chorób psów i kotów, stale podnoszą swoje kwalifikacje zdobywając doświadczenie zawodowe w Polsce i za granicą.

„Pewnego dnia coś zrobisz, coś zobaczysz albo wpadniesz na pomysł, który pozornie pojawi się znikąd. I poczujesz, że coś w tobie drgnęło, jakieś ciepło w piersi. Kiedy tak się stanie, nie wolno ci tego zignorować. Otwórz umysł i podążaj za tym pomysłem. Podtrzymuj płomień. A wtedy na pewno znajdziesz swój ogień.”

B. Hoffman

Hanna Bobka

Jestem dumna z rodziny w której się wychowałam: w poszanowaniu do życia ludzi i zwierząt, ciężkiej pracy i ustawicznego kształcenia.

Od lat jestem związana z Krakowem – miastem w którym się urodziłam, w którym założyłam rodzinę i rozpoczęłam karierę zawodową pod opieką wybitnych specjalistów, nadal współpracując z lekarzami w Polsce i na Świecie.

Współpracuję z trenerami, lekarzami weterynarii, psychologami zwierząt w zakresie farmakoterapii zaburzeń, jak również diagnostyki zaburzeń behawioralnych. Pod moją opieką znajdują się głównie psy agresywne, lękliwe, z zaburzeniami kompulsywnymi, stereotypiami.

Studia na warszawskim SGGW ukończyłam z wyróżnieniem w 2011 roku
Jestem specjalistą chorób wewnętrznych psów i kotów, behawiorystką zwierząt COAPE,
Uwielbiam psy wszelkiej wielkości, maści i typu, choć szczególną słabość mam do szorstkich brodaczy: stąd w domu zagościł parson russell terrier – Portosław.
Współpracuje z fundacjami konsultując pacjentów behawioralnych a w szczególności psy lękliwe, jestem domem tymczasowym.

Prywatnie jestem mama Janinki, Heleny, kochającą książki niedoszłą pianistką 🙂

KamilBednarek

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie uzyskując tytuł lekarza weterynarii ukończyłem w 2013 r. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w klinikach na terenie całej Polski, a także podczas praktyk klinicznych we Włoszech. Jestem członkiem ESVC (European Society of Veterinary Cardiology). Kardiologią zajmuję się od początku swojej kariery zawodowej, stale podnosząc swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach z zakresu kardiologii, ultrasonografii oraz radiologii.
W przychodni NASZA wykonuję pełne badanie echokardiograficzne psów i kotów, oraz przezklatkową ultrasonografię płuc, zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu krążenia i oddechowego. Kwalifikuję pacjentów do zabiegów w znieczuleniu, dobierając odpowiednie protokoły.

MajaKoczur

Tytuł Lekarza Weterynarii uzyskałam w 2019 roku w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Weterynaryjnej w Krakowie. Już podczas studiów zdobywała mdoświadczenie w kilku krakowskich klinikach oraz w czasie wyjazdów na liczne praktyki zagraniczne, m.in. na Maltę, do Włoch, do Portugalii. W laboratorium szpitala uniwersyteckiego w Pizie odkryłam swoją prawdziwa pasję – hematologię. Od tego momentu poszerzałam swoją wiedzę w tym zakresie, uczestnicząc w warsztatach diagnostyki laboratoryjnej oraz w kołach studenckich.
W 2020 roku odbyłam kurs hematologiczny pod okiem dr Janiny Łukaszewskiej.
Odkąd pamiętam interesowałam się życiem zwierząt oraz metodami ich leczenia.
Na początku były to pluszaki, następnie wszelkiego rodzaju ratowane przeze mnie zwierzęta , a później poszłam na studia weterynaryjne.”
Prywatnie dużo pływam, szydełkuję i marzę o długiej wyprawie śladami watahy wilków.

Agnieszka Klepacka-Durłak

Studia na wydziale Medycyny Weterynaryjnej w SGGW w Warszawie ukończyłam w 2010 roku. Już w czasie studiów spędzałam każdą wolna chwilę podglądając pracę najlepszych specjalistów.  Długo pracowałam zdobywając doświadczenie w warszawskich i krakowskich przychodniach i klinikach, a wszystko po to, aby dziś móc dzielić sięz Państwem moją wiedzą i pasją jaką jest leczenie naszych małych podopiecznych.

Od dawna była mi bliska dermatologia i praca z mikroskopem, rozwijam te zainteresowania uczestnicząc w wielu szkoleniach i sympozjach. Praca lekarza weterynarii wymaga stałego kształcenia i szkolenia umiejętności, dlatego ukończyłam Podyplomowe Studia Specjalizacyjne uzyskując w 2017 roku tytuł specjalisty chorób psów i kotów.

Pochodzę ze stolicy zielonego Podlasia­ – Białegostoku. Studia, ciekawość i praca zawiodły mnie przez Warszawę do Krakowa. Nie będę w tym miejscu rozważać, które miasto jest „prawdziwą” stolicą, ale Kraków zachwyca mnie bez reszty wakacyjną atmosferą, kiedy latem spaceruję bulwarami nad Wisłą, a zimą bez trudu mogę schronić się przed chłodem w jednej z setek przytulnych knajpek.

W wolnym czasie czytanie książek umila mi mruczenie białego kota Tetrisa a w spacerach towarzyszy mi pies Bruno.

Alina Borkowska

Interesuje się przede wszystkim dermatologią, otologią i cytologią u psów i kotów, kształcąc się dalej w tych dziedzinach i zdobywając potrzebne kwalifikacje na stażach, szkoleniach i warsztatach u najlepszych specjalistek w Polsce: Pani dr Doroty Pomorskiej – Handwerker z Lublina i Pani dr Joanny Karaś – Tęczy z Warszawy.
Przyjmuje w przychodni NASZA otaczając opieką pacjentów dermatologicznych lek. wet. Agnieszki.
Na co dzień pracuję w

Gabinecie Weterynaryjnym DermVet Alina Borkowska

ul. Jana Zamoyskiego 86/2 30-523 Kraków
NIP 774 163 45 75
tel. 692 719 199  www.dermvet.pl